Zbiorniki

W naszej ofercie posiadamy do sprzedaży zbiorniki na olej napędowy o pojemności 5000 litrów. Zbiorniki te są trwałe – nie korodują i nie blakną, są odporne na promienie słoneczne i promienie UV.

Otrzymują Państwo 10 lat gwarancji na szczelność zbiornika i 2 lata gwarancji na wyposażenie.

FuelMaster® jest przeznaczony do bezpiecznego składowania i wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego. To doskonałe rozwiązanie dla firm i osób prywatnych posiadających pojazdy z silnikami wysokoprężnymi, np. samochody, maszyny budowlane, wózki widłowe, traktory, itd.

Ekonomiczność – duża pojemność urządzeń FuelMaster® eliminuje konieczność tankowania na stacji paliw, umożliwiając jednorazowy zakup paliwa po cenach hurtowych.

Bezpieczeństwo – dwupłaszczowa konstrukcja zbiornika zabezpiecza przed wyciekami, a obudowa chroni układ dystrybucyjny przed dostępem osób niepowołanych i niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Automatyczny zawór odcinający zabezpiecza przed przepełnieniem zbiornika.

Wygoda – prosta obsługa urządzenia gwarantuje łatwą i bezpieczną eksploatację. Zbiornik na paliwo – FuelMaster® łatwo utrzymać w czystości i porządku w miejscu tankowania pojazdu. Produkt łatwo można transportować wózkiem widłowym lub dźwigiem.

Trwałość – zastosowanie wysokiej jakości polietylenu sprawia, że zbiorniki na paliwa nie korodują, nie blakną, są odporne na uszkodzenia mechaniczne i wpływ warunków atmosferycznych, nie wymagają szczególnych zabiegów konserwacyjnych. Zbiorniki FuelMaster® posiadają gwarancję na szczelność 10 lat oraz na wyposażenie 2 lata.

Urządzenia FuelMaster® posiadają certyfikat OFCERT oraz pozytywną opinię p. poż. i IOŚ i zatwierdzenie typu UDT.

FuelMaster® jest przeznaczony min. dla:
firm transportowych oraz kurierskich,
firm budowlanych,
producentów rolnych,
firm obsługi budownictwa,
działów logistyki – cywilnych oraz wojskowych,
zakładów produkcyjnych, central dystrybucyjnych, magazynów.